skip to Main Content

Kas yra DIZAINO SAVAITĖ?

DIZAINO SAVAITĖ – jau penkioliktus metus iš eilės vyksiantis vienintelis tokio masto dizaino festivalis Lietuvoje. 2020 m. rugsėjo 21 – 27 dienomis net šeši Lietuvos miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Telšiai ir Anykščiai – pasiners į dizainerišką fiestą, kurios metu svečiai bus kviečiami sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, apsilankyti parodose, semtis žinių ir jomis dalintis konferencijose, o kūrėjai – pristatyti savo naujausius darbus smalsiai ir kūrybiškai festivalio auditorijai.

KODĖL VERTA DALYVAUTI?

  • Per pastarąjį dešimtmetį DIZAINO SAVAITĖ tapo tradiciniu ir didžiausiu tokio pobūdžio renginiu Lietuvoje.
  • Festivalis yra žinomas ir pelnęs gerą vardą dizaino industrijos atstovų bendruomenėje.
  • Renginys apima šešis Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną, Klaipėda, Šiaulius, Telšius ir Anykščius.
  • Festivalį organizuoja ilgametę patirtį turinti organizacija „Dizaino forumas“.
  • Festivalio metu bendradarbiaujama su valstybinėmis įstaigomis, švietimo institucijomis, ambasadomis bei dizaino industrijos atstovais iš užsienio.
  • Prekės ir paslaugos pristatomos didelę įtaką turinčiai, kūrybiškai ir aktyviai auditorijai, taip sudarant sąlygas naujiems bendradarbiavimo ryšiams.
  • Sisteminga ir naujausias tendencijas atitinkanti festivalio sklaida užtikrina efektyvią Jūsų prekės ženklo komunikaciją festivalio metu.

SVARBIOS DATOS

 2020 m. vasaris – 2020 m. rugpjūtis
Kviečiame pildyti dalyvių paraiškas festivaliui DIZAINO SAVAITĖ 2020.

2020 m.  rugpjūčio 26 d.
Paskutinė diena pateikti dalyvio paraišką. Sutarčių pasirašymas su dalyviais.

2020 m. rugsėjo 21 – 27 d.
Vyksta DIZAINO SAVAITĖ

TEMA IR SPALVA

2020 m. festivalio tema – poveikis. Šiandien aktualus poveikis aplinkai, gamtai, žmogui, jo būsenai. Tad atsigręžiame į dizaino įtaką, kurią sunku išmatuoti, tačiau paneigti – neįmanoma. Dizainas formuoja mūsų kasdienybę ir įpročius. Festivalio metu, kviesime apsvarstyti, kokiu būdu dizainas, kaip įrankis kuria papildomą vertę ir kaip dizainas gali tapti estetiniu ar praktiniu šiuolaikinio gyvenimo iššūkių sprendiniu. Dizainas mus supa visur ir visada, šį kartą pastebėkime jį atidžiau, pajauskime jo poveikį kiekvienas savaip – skirtingai. Festivalio įvaizdinė spalva – kajeno oranžinė.

DALYVAVIMO FORMOS

Dizainerio vitrina – pavienių dizainerių ekspozicijos miesto centre esančių kavinių ar parduotuvių vitrinose. Ekspozicijos trukmė – 7 dienos.

Komercinė ekspozicija – įmonių, dizaino studijų produkcijos ekspozicijos vitrinose ar salonuose, studijose. Trukmė – 7 dienos.

Unikalus renginys – atskiras dalyvio organizuojamas renginys (pristatymas, dirbtuvės, atidarymas, konferencija ar pan.) pasirinktoje vietoje, iš anksto numatytu laiku.

*  Visos festivalio dalyvių ekspozicijos bei renginiai įtraukiami į spausdintą ir elektroninę festivalio programą.

*  Vieno dalyvio pateikiamų paraiškų skaičius nėra ribojamas.

RĖMIMO GALIMYBĖS

Vienos programos dalies rėmėjas – remia tik tam tikrą programos dalį.

Maistas / gėrimai – specialaus patiekalo / gėrimo pristatymas ir / ar degustacija renginių metu.

Automobilis – oficialaus DIZAINO SAVAITĖ 2020 automobilio pristatymas renginių metu.

Wi-Fi – tapkite išmaniuoju partneriu ir suteikite bevielio interneto prieigą didžiausių renginių ir ekspozicijų vietose.

Renginių vieta – erdvės, tinkamos dizainerių darbų ekspozicijoms (vitrinos, salonai ir pan.), didesniems renginiams ar parodoms (restoranai, parodų salės, verslo centrai ir pan.).

Atributika – prisijunkite prie festivalio atributikos gamybos.

Prizai – įsteikite prizus nacionalinio dizaino prizo GERAS DIZAINAS ar kitų konkursų nugalėtojams.

Back To Top
×Close search
Search