skip to Main Content

Kas yra DIZAINO SAVAITĖ?

DIZAINO SAVAITĖ – jau septynioliktus metus iš eilės vyksiantis vienintelis tokio masto dizaino festivalis Lietuvoje. 2022 m. gegužės 23 – 29 dienomis net šeši Lietuvos miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Alytus, Telšiai ir Anykščiai – pasiners į dizaino fiestą, kurios metu svečiai bus kviečiami sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, apsilankyti parodose, o kūrėjai – pristatyti savo naujausius darbus smalsiai ir kūrybiškai festivalio auditorijai.

KODĖL VERTA DALYVAUTI?

  • Per pastarąjį dešimtmetį DIZAINO SAVAITĖ tapo tradiciniu ir didžiausiu tokio pobūdžio renginiu Lietuvoje.
  • Festivalis yra žinomas ir pelnęs gerą vardą dizaino industrijos atstovų bendruomenėje.
  • Renginys apima šešis Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną, Klaipėda, Alytų, Telšius ir Anykščius.
  • Festivalį organizuoja ilgametę patirtį turinti organizacija „Dizaino forumas“.
  • Festivalio metu bendradarbiaujama su valstybinėmis įstaigomis, švietimo institucijomis.
  • Prekės ir paslaugos pristatomos didelę įtaką turinčiai, kūrybiškai ir aktyviai auditorijai, taip sudarant sąlygas naujiems bendradarbiavimo ryšiams.
  • Sisteminga ir naujausias tendencijas atitinkanti festivalio sklaida užtikrina efektyvią Jūsų prekės ženklo komunikaciją festivalio metu.

SVARBIOS DATOS

2022 m. balandžio 1 – 15 d.
Kviečiame pildyti dalyvių registracijos formą festivaliui DIZAINO SAVAITĖ 2022.

2022 m. balandžio 15 – 29 d.

Kviečiame pildyti dalyvių paraiškas festivaliui DIZAINO SAVAITĖ 2022.

2022 m. balandžio 29 d.

Paskutinė diena pateikti dalyvio paraišką.

2022 gegužės 23 – 29 d.
Vyksta DIZAINO SAVAITĖ

TEMA IR SPALVA

Šiais metais Lietuvos „Dizaino savaitė“, organizuojama asociacijos „Lietuvos dizaino forumas“ vyks gegužės 23-29 d., kviečia drauge atkreipti dėmesį į pastarųjų metų pasiekimus, pažangą bei inovacijas. Siekti praplėsti dizaino sąvoką, suteikti erdvės ne tik estetikai ir performatyvumui, tačiau ir įžvalgiam funkcionalumui bei ateities sprendimams – kartu palaikant kokybę.

Asociacija skelbia, jog šių metų dizaino festivalio spalva – ryški oranžinė, o tema – #Įžvalgos. Žodis – įžvalga, tai gebėjimas pastebėti įvairius dalykus, kurie gali būti ne visiems akivaizdūs. Kaip ir pati spalva – geltonos ir raudonos spalvų derinys priverčia perteikti jaudulį, šilumą bei entuziazmą, taip ir šių metų tema kviečia atskleisti kilusias idėjas su džiaugsmu, kurį suteikia kažko naujo atradimas, galimybė su entuziazmu dalintis savo įžvalgomis ir tikslais.

DALYVAVIMO FORMOS

dizainovacija.lt – Dizainerio vitrina – pavienių dizainerių ekspozicijos miesto centre esančių kavinių ar parduotuvių vitrinose. Ekspozicijos trukmė – 7 dienos.

Ekspozicija – įmonių, dizaino studijų produkcijos ekspozicijos vitrinose ar salonuose, studijose. Trukmė – 7 dienos.

Komercinis renginys – atskiras dalyvio organizuojamas pristatymas, dirbtuvės, parodos atidarymas, diskusija, konferencija ar pan. pasirinktoje vietoje, iš tiksliai numatytu laiku.

Paroda, ekskursija ar kūrybinės dirbtuvės – dalyvio organizuojama ekskursija ar kūrybinės dirbtuvės į įmones ar mažo amato kūrybines studijas, turinčias įdomias gamybines patalpas, įvairias gamyklas, norinčioms pristatyti procesą remiantis dizainu, pademonstruoti realias gamybos technologijas ir charakteristikas, padėsiančias kurti įgyvendinamus, gamybai pritaikomus projektus.

* Visos festivalio dalyvių ekspozicijos bei renginiai įtraukiami į elektroninę festivalio programą.

* Vieno dalyvio pateikiamų paraiškų skaičius nėra ribojamas.

Back To Top