skip to Main Content

Ekskursija gamykloje ir
kūrybinės dirbtuvės

Šių renginių tikslas – pademonstruoti realias gamybos technologijas ir charakteristikas, padėsiančias kurti įgyvendinamus, gamybai pritaikomus projektus. Kiekis – 1 ar 2 ekskursijos

Kodėl verta dalyvauti?

Festivalio programoje – prestižiniai dizaino apdovanojimai, dizaino pokalbiai su užsienio šalių dizaino ekspertais, šalies svečio dizaino paroda ir kiti įvykiai. Turėsite galimybę pasirodyti kaip pirmaujantis dizaineris, dizaino studija ar įmonė dizaino lauke

Renginys apima net šešis Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Telšius ir Anykščius

Įsiliesite į dizaino tinklaveiką (angl. networking) demonstruodami savo kuriamą dizainą ar produktus, dizaino erdves

Tapdami festivaliu dalyviu remsite Lietuviško dizaino sektoriaus plėtrą, sklaidą ir šios srities aktualumą

Pasieksite daugiau nei 120 festivalio dalyvių, organizacijų ir kompanijų, pristatysite savo paslaugas, kuriamą dizainą gausiai ir tikslinei festivalio auditorijai

Tapsite oficialiu festivalio DIZAINO SAVAITĖ dalyviu su teisėmis naudoti festivalio logotipą ir ženklą reklamose

Festivalis yra žinomas ir pelnęs gerą vardą dizaino industrijos atstovų bendruomenėje

Per pastaruosius 15 metų DIZAINO SAVAITĖ tapo tradiciniu ir didžiausiu tokio pobūdžio renginiu Lietuvoje

KAS GALI DALYVAUTI

• “Ekskursija gamykloje ar kurybines dirbtuves” formatas skirtas ivarioms imonems, turincioms idomias gamybines patalpas, ivairioms gamykloms ar produkcijos imonems, siekiancioms pristatyti procesa remiantis dizainu, mažoms amato dirbtuvems (metalo, medžio ir kt.)

• Festivalis DIZAINO SAVAITE per 15 metu išaugo i didžiausio masto dizaino tematikos rengini Lietuvoje. Tarp festivalio dalyviu yra gausu žinomiausiu, apdovanojimus pelniusiu dizaineriu ir ju darbu. Palaikant festivalio kokybe kvieciame festivalyje dalyvauti dizaino kurejus.

• Dizainas – tai irankis, leidžiantis išspresti dauguma pasauli kamuojanciu problemu (nuo pasaulinio atšilimo iki buityje naudojamu objektu funkcionalumo). Dizainas – ne tik prie vizualine produkto ar paslaugos dalis, tai vartotoju patirtys, techniniu ir socialiniu problemu sprendimas. Dizaino procesuose atsispindi šios pagrindines vertybes, tarptautiniu suvokimu apibudinancios gera dizaina: inovatyvumas,originalumas ir kurybiškumas, ideju autentiškumas, funkcionalumas, tvarumas, estetine verte, tendenciju atitikimas, kokybe, emocine verte.

KOKS DALYVIO MOKESTIS IR KODĖL TURIU JĮ SUMOKĖTI?

• Festivalį organizuoja ne pelno siekianti asociacija “Dizaino forumas” atstovaujanti platųjį dizaino sektorių, vienija fizinius ir juridinius asmenis, suinteresuotus vystyti bendradarbiavimą su valstybės institucijomis, spręsti aktualius klausimus, plėtoti dizaino sklaidą Lietuvoje ir užsienyje. Siekianti supažindinti plačiąją visuomenę su gero dizaino pavyzdžiais ne tik sostinėje, bet ir regionuose. Mes pasitikime dizaino sektorių atstovaujančiais asmeninmis bei įmonėmis, o mokestis leidžia mums vykdyti įsipareigojimus efektyviai reklamuoti gero dizaino pavyzdžius ir šios srities aktualumą bei svarbą.

• Dalyvio mokestis – 181.5 eur (150+pvm), taikomas vienerių metų dalyvimui festivalyje. Į kainą įtraukiama:

+ Renginio ženklinimui skirta dizaino savaitės juosta, festivalio atributika bei informaciniai leidiniai (1/2 puslapio; 3000vnt. tiražas)
+ Socialinės žiniasklaidos reklama
+ Skaitmeninių informacinių tinklų reklama (Facebook ir Instagram
+ Įtraukimą į festivalio programą
+ įtraukimą į festivalio virtualų žemėlapį
+ Festivalio atributikos suteikimą
+ Renginio pristatymas spausdintoje dizaino savaitės renginių programoje
+ Renginio įtraukimas į elektroninę renginio programą tinklalapyje www.dizainosavaite.lt

DALYVAVIMO NAUDA – KĄ GAUNU?

• Šios iniciatyvos nauda – tikslinės auditorijos pakvietimas apžvelgti Jūsų gamybines patalpas ir susipažinti su Jūsų teikiamomis paslaugomis – organizatoriai įsipareigoja pakviesti reikalingą tikslinę auditoriją – galbūt Jums reikalingi jaunieji dizaineriai ir jų darbo jėga? Galbūt reikalingi nauji klientai besidomintys gamybos technologija? Parašykite mums dėl galimybių.
• Pozicionavimas festivalio programoje (6 Lietuvos miestuose, 3000vnt. spausdintas tiražas ir elektroniniame kataloge)
• Suteikiama festivalio atributika – ekologiški medžiaginiai maišeliai, festivalio juosta, katalogai.
• Renginio įtraukimas į elektroninę renginio programą tinklapyje www.dizainosavaite.lt.
• Reklama socialiniuose tinkluose (kiekvienam dalyviui suteikiamas soc.tinklų dalyvio rėmelis)
• Patarimai ir konsultacijos su mūsų personalu
• Geriausi projektai ir dalyviai viešinami šalies ir užsienio žiniasklaidos informaciniuose festivalio partnerių tinkluose.
• Žyma virtualiame festivalio žemėlapyje
• Jūsų veiklos viešinimas tikslinei auditorijai, lankytojų srautas.

Vieno dalyvio pateikiamų paraiškų skaičius nėra ribojamas.

Paraiškų teikimo terminas - iki 2020 m. rugpjūčio 26 d. (imtinai). Organizatoriai neįsipareigoja vėliau pateiktų paraiškų įtraukti į spausdintą katalogo versiją.* Privaloma

This page is restricted. Please Log in / Register to view this page.
Back To Top
×Close search
Search