skip to Main Content

Senamiesčių vitrinas papuošė menininkų darbai

Festivalio DIZAINO SAVAITĖ metu, rugsėjo 21-27 dienomis, kūrėjų ekspozicijos papuošė Vilniaus, Kauno, Anykščių ir Klaipėdos senamiesčių vitrinas. Daugiau nei 30 naujausių šalies dizainerių darbų netikėtose miestų erdvėse džiugina praeivių akį.

 

Ulrika Zabarskaitė. Teisė būti

Pagrindinė kolekcijos tema – pirmasis feministinis judėjimas ir kaip tai atsispindėjo moterų aprangoje. Šia kolekcija autorė nori atkreipti dėmesį į moterų teises, nes ši tema yra aktuali iki pat šių dienų, analizuoti pirmuosius feminizmo proveržius, kaip tai darė įtaką moterų aprangos raidai. Pagrindinė idėja buvo panaudoti senovinius vyriškus švarkus, remiantis tvarios mados filosofija, juos dekonstruoti, prikelti naujam gyvenimui ir skleisti žinutę apie kraštutinius moterų veiksmus, kurių jos turėjo imtis norėdamos atkreipti visuomenės dėmesį į lygias teises – pirmą kartą apsimauti kelnes ir apsivilkti vyrišką švarką.

Vieta: Socialinių mokslų kolegija, Kalvarijų g. 137E, Vilnius

Le SLAP. Tikras

tiesa yra tiesa, balta yra balta. Idėja – tiesa, žmonės, ne „fake news“, ir besišypsanti gamtai kūryba.

Vieta: „Caffeine“ kavinė, Didžioji g. 40, Vilnius

 

 

 

 

 

 

Vilniaus kolegija. Lolita Malinauskienė/Fatališki aukštakulniai

Ekspoziciją sudaro dešimt ekstravagantiško autorinio dizaino moteriškų batelių porų. Jų puošybai ir konstrukcijai buvo panaudoti buitiniai daiktai ir bižuterija. Šie bateliai yra dalis ekspozicijos, kuri šiemet buvo įtraukta į Lietuvos rekordų knygą (kalėdinė eglutė iš 800 batų porų). Batelių dizaino autoriai yra Vilniaus kolegijos Dizaino katedros Įvaizdžio dizaino studijų programos studentai, jiems vadovavo dėstytoja Lolita Malinauskienė.

Vieta: Denim Diaries, Žydų g. 2, Vilnius

 

 

MB „Elena Kotryna“. Dūmoti

Vazų kolekcija „Dūmoti“ yra paremta etnografiniais motyvais. Pagrindinė šios kolekcijos inspiracija – suodini senovės lietuvių rakandai jų dūminėse pirkiose, kur duonkepėms krosnims dažnai nedarydavo kaminų, o tiesiog leisdavo dūmams išeiti pro langus. Visos kolekcijos „Dūmoti“ vazos yra pagamintos iš juodo molio ir degtos itin aukštoje temperatūroje. Pagrindinė šios kolekcijos idėja – atnešti šiek tiek istorijos, etnografijos ir siluetų iš praeities į modernius namus ir jų interjerą.

Vieta: restoranas „Amandus Deli“, Užupio g. 22, Vilnius

Gintarė Černiauskaitė, „Creatus“/Konstruktorius „Activity Blocks“

„Activity Blocks“ yra edukacinis medinis konstruktorius, padedantis vaikui mokytis skaityti, rašyti ir skaičiuoti. Kiekviena raidė ar skaičius sudedami iš atskirų detalių, todėl šios detalės gali būti pritaikytos bet kuriai pasaulio kalbai. Vaikas skatinamas atpažinti ir konstruoti raides bei eksperimentuoti su šriftu. Tos pačios detalės gali būti dėliojamos plokščiai ar stačiai statant kelius, tiltus, pilis ar iliustruojant pasakų herojus. Tad „Activity Blocks“ lavina vaiko kūrybingumą, motoriką, supratimą apie pusiausvyrą, padeda mokytis spalvų, kalbos ir matematikos. Gamintojas – „Beleduc“, Vokietija.

Vieta: Lietuvos paštas, Totorių g. 8, Vilnius

 

 

Jolanta Vazalinskienė, Eglė Ganda Bogdanienė/SamsaraTrip

Sanskrito kalboje Samsara reiškia nuolatinį pasaulio kismą, mirties ir atgimimo cikliškumą. Kolekcijoje „SamsaraTrip“ („Samsara Voyage“) apmąstomi žmogaus buvimo „belaikėje“ erdvėje, transmigracijos, begalybės, nežinomybės, išlikimo, vilties klausimai. Antropoceno – „Naujojo žmogaus amžiaus“ – akistatoje išgyvename mokslo ir kultūros kaitą. Atmosferos pokyčiai diktuoja naujas būties ir buities formas. Kuo tampa žmogus šiandien, spręsdamas visatos mįsles, tačiau pats išlikdamas didžiausia mįslė? Kolekciją sudaro universaliam dėvėjimui skirti kimono interpretaciniai drabužiai, dekoruoti kalbos ir vaizdinių raštais, vandenyje tirpstantys aksesuarai ir vaizdo filmas – sąlyginėje neoninio apšvietimo erdvėje judanti belytė figūra, „aprengta“ žvaigždynus menančiais tapybos potėpiais, levituojanti šviesos pulse, menančiame visatą. Kelionė, vedanti išsilaisvinimo arba susinaikinimo link?

Vieta: Marijos ir Jurgio Šlapelių namas muziejus, Pilies g. 40, Vilnius

 

Gintarė Černiauskaitė. Įtvaras „Exo Oro“/ „Exo Oro brace“

Tai pats lengviausias kietasis rankos įtvaras, sveriantis vos 24 gramus. Pagamintas iš trimačiu būdu išspausdinto aliuminio, įtvaras yra itin tvirtas, nors be galo lengvas. Produktas atsparus vandeniui, nekenkia odai ir yra lengvai perdirbamas. Dėl aliuminio sukuriama itin atvira ir juvelyriška įtvaro struktūra, suteikianti galimybę atlikti reabilitacines procedūras nenuimant įtvaro ir taip padedant galūnei gyti greičiau, nei įprasta. Dalis fizioterapijos procedūrų gali būti perkelta iš klinikos į paciento namus, prijungiant iš anksto suprogramuotus terapinius prietaisus prie įtvaro. Taip pat tokia struktūra leidžia naudoti šį įtvarą esant atviriems lūžiams ar pooperaciniu periodu, kai didelis atviros odos plotas yra reikalingas žaizdų priežiūrai.

Vieta: „Mano Guru“, Vilniaus g. 22, Vilnius

Silvija Juozelskytė-Vaičiulienė. Rankomis austų kosmetinių ir rankšluosčių kolekcija

„Silvijart“ yra tekstilės dizaino studija, kurioje pati dizainerė audžia rankinėmis audimo staklėmis. Ilgametė patirtis dirbant šį darbą užtikrina nepriekaištingą austų darbų kokybę. Kiekvienais metais dizainerė pristato naujų darbų kolekcijas. Audžiama tik iš natūralių siūlų: lino, vilnos, šilko. Šį kartą tai – kelioninės kosmetinės ir rankšluosčiai. Austa iš lininių 100 procentų siūlų. Tai senų tradicijų tąsa šiuolaikinėje tekstilėje. Kosmetinių dydžiai: 5 x 15 x 20 cm ir 9 x 24 x 31 cm. Rankšluosčių dydžiai: 34 x 38 cm ir 52 x 67 cm.

Vieta: „Stiklo paslaptis“, Dominikonų g. 14, Vilnius

Karolina Petraitytė / EDi Creator/ Edukacinių priemonių dizainas

Aktyvų ir gilų ugdymą skatinančių daiktinių edukacinių priemonių trūksta arba jų pasiūla yra itin skurdi, orientuota tik į demonstracinį naudojimą. „EDi Creator“ – tai erdvinį ir vizualinį intelektą lavinančios edukacinės priemonės, skirtos mokytis lietuvių kalbos, matematikos, ugdyti kūrybingumui. Naudojant žaidybinimo elementus, šios priemonės padeda praturtinti IV–V klasių mokinių ugdymo procesą. Jos leidžia mokiniams kurti erdvines teksto struktūras, suvokti geometrinių formų tarpusavio ryšius, įsiminti daugybos lentelę ir supažindina su erdvinio piešimo pagrindais. Visos priemonės pritaikytos bendrosioms ir dalykinėms kompetencijoms ugdyti, yra atviro naudojimo ir lengvai pritaikomos prie skirtingų pamokos veiklų plano. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Aktyvų ir gilų ugdymą skatinančių daiktinių edukacinių priemonių trūksta arba jų pasiūla yra itin skurdi, orientuota tik į demonstracinį naudojimą. „EDi Creator“ – tai erdvinį ir vizualinį intelektą lavinančios edukacinės priemonės, skirtos mokytis lietuvių kalbos, matematikos, ugdyti kūrybingumui. Naudojant žaidybinimo elementus, šios priemonės padeda praturtinti IV–V klasių mokinių ugdymo procesą. Jos leidžia mokiniams kurti erdvines teksto struktūras, suvokti geometrinių formų tarpusavio ryšius, įsiminti daugybos lentelę ir supažindina su erdvinio piešimo pagrindais. Visos priemonės pritaikytos bendrosioms ir dalykinėms kompetencijoms ugdyti, yra atviro naudojimo ir lengvai pritaikomos prie skirtingų pamokos veiklų plano. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Vieta: Lietuvos paštas, Totorių g. 8, Vilnius

Elena Lašaitė. Dizaino eksperimentas

Dizaino eksperimentams pasitelkiamas dizainerės veido dublikatas kaip pradinė forma, kuri gali būti dublikuojama, daloma, keičiama jos faktūra. Iki šiol veidas buvo sudievintas, buvo tikima, kad portretuose išlieka žmogaus dvasia. Dabar veidą naudojame visur: telefonui atrakinti, visuomenei stebėti, komunikacijai – veido profilio nuotraukų pilna visur. Keliami klausimai apie veido kaip objekto egzistenciją, formos autentiškumą, panaudojimą kasdienėje aplinkoje. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Vieta: „Mano Guru“, Vilniaus g. 22, Vilnius

MB „Mimadis“/TAU-TAI

TAU – skirta – TAI. Etnomotyvas, pavaizduotas stalo šonuose, simbolizuoja TAUTĄ ir jos šaknis. Šiuolaikiniam žmogui dažnas tokio stalo matymas primintų jo identitetą. Objektas galėtų būti naudojamas kaip valgomojo, konferencijų, darbo stalas.

Vieta: Gedimino pr. 10

Povilas Kupčinskas. Plakatų serija ekologijos tema, skirta gaisrų prevencijai

Ši plakatų serija skirta gaisrų prevencijai, ja siekiama skatinti sąmoningumą ir atsargų elgesį su ugnimi. Šiuo metu, kai technologijos sparčiai auga ir tobulėja, viena problemų, kuri nekinta, yra gaisrai. Pastaraisiais metais ugniagesiai turi daug darbo gesindami ugnį, ši nelaimė dažnai kyla dėl žmogiškojo faktoriaus. Visuomenė turi į tai atkreipti dėmesį ir susivokti. Mūsų elgesio niekas neprižiūri, nėra tam numatytų tam tikrų elgesio taisyklių. Lietuvoje dėl žmogaus numestos nuorūkos, stiklo šukės ar dėl neatsargaus elgimosi su atvira liepsna kenčia gamta, gyvūnai, o kartais net patys žmonės. Visuomenei svarbu žinoti, dėl ko kyla gaisrai, kas nuo jų nukenčia ir kodėl reiktų būti atsakingesniems. 

Vieta: „Caffeine“, Vilniaus g. 31, Vilnius

Karolis Kurklietis. Elegancija

Karolis Kurklietis pristato savo papuošalų kolekciją, įkvėptą miesto aplinkos, stiprios bei gaivališkos metalo ir juvelyrinių akmenų prigimties. Anot autoriaus, „kiekviena medžiaga turi savo charakterį, kuris atsiskleidžia juvelyrui vis labiau įvertinant ir pažįstant medžiagos prigimtį“. Kolekcijoje dominuoja suvaldytas šiurkštumas, susipinantis su žaismingumu, – unisex stiliaus apyrankės, žiedai, auskarai sukurti iš sidabro, aukso ir tauriųjų akmenų.

Vieta: Laura Antiques Fine Jewellery, Vokiečių g. 13, Vilnius

Ziedas4

„FUMparFUM Creative Studio“/Perfume Face

Kaip komunikuoti nišinės, artistinės, autorinės parfumerijos prekės ženklą? „FUMparFUM Creative Studio“ eksponuoja per 9-erius veiklos metus įvairių žinomų Lietuvos ir užsienio mados fotografų sukurtus vizualinės komunikacijos įvaizdžius.

Vieta: „FUMparFUM“ kvapų studija, Subačiaus g. 19, Vilnius

Aušrinė Augustinaitė/radii

„radii“ – tai baldų ir aksesuarų kolekcija šiuolaikinei erdvei. „radii“ (lot. spindulys) paremta eksperimentavimu su apskritimo forma, proporcijomis. Kavos ir valgomojo stalų forma sukurta kiekvieną stalviršio kampo spindulį proporcingai didinant, taip išgaunama ir apskritimui, ir stačiakampiui būdingų pranašumų – išlaikomas gana didelis darbinis plotas, kad, esant poreikiui, baldas galėtų būti patogiai naudojamas kaip darbo stalas, taip pat jis neturi aštrių kampų ir kviečia susirinkti prie „apvalaus stalo“. Įvairių skersmenų vazos skirtos ir didelėms puokštėms, ir vienam žiedui, kuris atsiremia į griežtoje cilindro formoje esantį banguojantį intarpą. Dėl skulptūriškos estetikos vazų nereikia slėpti, kai jos nėra naudojamos.

Vieta: Amandus Deli restoranas, Užupio g. 22

„RASA deSIGN“. Ringas. edukacinio užsiėmimo dalis

„Ringas“ – edukacinės programos, skirtos skaitmeniniam intelektui lavinti, sudėtinė dalis. Sparčiai vystantis technologijoms, išmaniesiems ekranams tampant neatsiejamais kasdienybės palydovais, būtina suprasti, kaip tuo naudotis, kad nekiltų neigiamų padarinių. Dėl to ypač pradinių klasių vaikams reikia suteikti aktualių žinių apie saugų išmaniųjų ekranų naudojimą ir priminti apie taktilikos ir smulkiosios motorikos lavinimo svarbą. Edukacinio užsiėmimo ir kūrybinių dirbtuvių metu moksleiviai savo rankomis pasigamina detales, jas personifikuoja specialiu dekoru ir po to sujungia suformuodami „Ringą“. Šis objektas tampa visos klasės inventoriumi, į kurį per pamokas vaikai saugiai sudeda savo išmaniuosius įrenginius.

Vieta: Galerija TERRA RECOGNITA, Stiklių g. 7, Vilnius

„Filzi Felti“. Besiūlis veltinio apavas

Besiūliai veltinio bateliai, skirti avėti basomis. Pagaminti rankomis naudojant 98 procentus natūralių medžiagų.

Vieta: knygynas VAGA, Gedimino pr. 13, Vilnius

Barbora Adamonytė-Keidūnė / VDA Vilniaus fakulteto Dizaino katedra/Keramika dizaino objektuose / Ūkis 

Šį pavasarį jau trečią kartą VDA Vilniaus fakulteto Dizaino katedros I–III kursų studentai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Keramika dizaino objektuose“, kurias vedė VDA Vilniaus fakulteto dėstytojai Barbora Adamonytė-Keidūnė (dizainas) ir Tomas Daunora (keramika). Buvo kuriami ir tiražuojami ūkio srities gaminiai, kuriuos studentai sukūrė namuose per karantiną. Objektai padaryti remiantis „Shaker“ dizaino estetika, proceso metu išgryninta funkcija ir formos.

Vieta: VDA Titaniko foje langai (Maironio g. 3, Vilnius)

Eglė Rusteikaitė, „Fur for Me“. Šuniški namai

Dizainui sparčiai keičiantis ir tobulėjant, kyla noras atrasti sąsają tarp kuriamo dizaino ir šuns kompaniono. Kodėl būtent šuo? Nes tai gyvūnas, kuris veikia mūsų kasdienybę, psichologinę bei fizinę sveikatą, ir šis ryšys atsirado dėl urbanistinės plėtros, kai nyko intymumas, natūralumas ir dingo kontaktas su gamta. Iš šukuotos šuns vilnos sukurta interjero detalė leidžia patirti keturis pojūčius: kvapas primena šiltus namus ir gauruotą draugą; švelnus braukimas per detalę – glostomą šunį; matoma spalva nedirgina akių, susilieja su aplinka; ir dėl vilnos ypatybių sumažėja pašalinių garsų. Visas kūrybos procesas yra svarbus, nes tuomet vyksta natūralus bendravimas tarp žmogaus ir jo augintinio.

Vieta: Restoranas „Grey“, Pilies g. 2, Vilnius

„Desdorp“. „Rimi“ savitarnos kasos

Naujosios „Rimi“ prekybos tinklo savitarnos kasos yra patogios vartotojams, šiuolaikiškos ir vizualiai lengvos. Prietaisų dizainas pasižymi elegantiškomis ir švariomis linijomis, ir tai puikiai užpildo parduotuvių erdvę. Savitarnos kasų dizaino kūrimas su prekybinių sistemų bendrove „Strongpoint“ leido susikoncentruoti į smulkiausias detales. Kasų briaunose yra integruotas inovatyvus šviesos diodų apšvietimas, kuris atkreipia pirkėjų dėmesį ir informuoja apie kasos būsenas. Patobulinta savitarnos kasos ergonomika padeda pirkėjams lengviau atlikti atsiskaitymo operacijas. Papildoma lentynėlė priekyje leidžia saugiai pasidėti asmeninius daiktus, kol skenuojami produktai ir atliekamas apmokėjimas.

Vieta: „Rimi Paupys“, Aukštaičių g. 7, Vilnius

Jūratė Vaškienė. Įgalintas perfekcionizmas

Moters į(si)galinimas – „žaidimas“ vyriškame pasaulyje ar sąmoningas savęs projektavimas? Pareigos ir atsakomybės – mums primesta našta ar priemonė saviraiškai ir moralinių nuopelnų prisiėmimas? Jeigu atsigręžtume laike ar išanalizuotume savo DNR, gal geriau suprastume pačios save? Kokios mes būtume istorinės asmenybės? Kokios garsios Lietuvos istorinės moterys, savo laikmečio flagmanės, būtų šiandien? Kolekcija „Įgalintas perfekcionizmas“ – tai skirtingų moterų tipažų analizė, paremta istorinių Lietuvos moterų Julijos Beniuševičiūtės-Žymantienės-Žemaitės, Sofijos Chodakauskaitės-Smetonienės, Emilijos Pliaterytės, Barboros Radvilaitės, Bonos Sforzos d’Aragonos asmenybiniais psichologiniais portretais.

Vieta: Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Arsenalo g. 3A, Vilnius

Rūtos Būtėnaitės kilimų dizaino studija

Dizainerės Rūtos Būtėnaitės autorinės piešinių reprodukcijos – universalios, tinkančios daugeliui individualių ir viešųjų interjerų. Vienetinių kilimų kūrėja dalijasi savo aistra piešti ir suteikia plačiam ratui žmonių galimybę „apgyvendinti“ savo namuose jos piešinį – „kiekvieną su savo naratyvu, magija ir užburiančiu paslaptingumu“.

http://www.kilimudizainas.lt/

Tel.: +370 686 35 222

FB: https://bit.ly/3izdgsp

https://www.instagram.com/elegantcarpetsdesign/

Vieta: Viešbutis Hilton Garden Inn, Gedimino pr. 44B, Vilnius

Agnė Kišonaitė. Aukščiausios kokybės satino patalynė „Ritualas“

Menininkės Agnės Kišonaitės darbus vargu ar įmanoma paslėpti pilkoje minioje. Išraiškingas, spalvotas ir prasmingas menas, kuris pasitelkiant teptukus apsigyvena drobėse, persikelia ant baldų, įvairiais pavidalais priglunda prie kūno. Paveikslas ne visada randa vietą namuose, o drobė nebūtinai turi būti užtempta ant rėmo. A. Kišonaitė, bendradarbiaudama su „DecoFlux“, „Dizaino savaitėje“ pristato paveikslo „Ritualas“ interpretaciją, perkeltą ant aukščiausios kokybės satino patalynės.

Vieta: Restoranas „Grey“, Pilies g. 2 , Vilnius

Neshkis

„Neshkis“ palaiko sąmoningo vartojimo idėją ir mano, kad šiais laikais mūsų naudojami daiktai privalo atlikti kelias funkcijas. Stilingais ir žaismingais gaminiais „Neshkis“ kūrėjai siekia keisti žmonių požiūrį į atšvaitus. Jie kuria kitokius, unikalius šviesą atspindinčius aksesuarus, kuprines ir juosmens rankines su integruotais atšvaitais. Aktyvūs miesto ir pasaulio tyrėjai čia randa stilių, saugumą ir matomumą.

Vieta: viešbutis „Holiday Inn“, Šeimyniškių g. 1, Vilnius

Julius Bučelis. Stalas „Bambukas“

Šis staliukas tai rezultatas eksperimentų su bambuko stiebu. Eksperimentavau, kaip primityviais būdais sujungti dvi medžiagas naudojant virvę. Gautas rezultatas – staliukas, kurį galite pasidaryti patys.

Vieta: „Dekoforma Boutique“, L. Stuokos-Gucevičiaus g. 11, Vilnius

KYBO. Pakabinamas krėslas

KYBO specializuojasi pakabinamų krėslų (sūpuoklių) gamyboje. Jei ieškote nestandartinio interjero sprendimo, jums tikrai patiks KYBO. Tai pakabinamas, funkcionalus krėslas, kuris padės sukurti jaukią ir netradicinę atmosferą tiek didelėse erdvėse, tiek jaukiuose namuose. KYBO – idealus pasirinkimas įrengiantiems bendrojo naudojimo patalpas, vaikų kambarį, lauko terasą, netradicinio tipo erdves (komercines patalpas) ar sodyboje. Šie originalūs krėslai puošia tiek vidaus interjerą, tiek lauko aplinką. Vasarą sūpuoklius galima kabinti terasoje, po stogu, o esant geram orui tiesiog ant medžio šakos. Atėjus žiemai lengva parsinešti į namus, pasikabinti ir džiaugtis toliau.

Vieta: Decoflux, Saltoniškių g. 9, Vilnius

KAUNO BUITINIŲ PASLAUGŲ IR VERSLO MOKYKLA. Išsilaisvinimas

Meninė floristinė kompozicija iš gyvų ir džiovintų apdirbtų augalų. Tema: „Kaip ir tie lauko žolynai, grįžtame į pavasarį, kad pradėtume metų kelionę, įpindami į ją pirmuosius saulės spindulius, vasaros kaitrą, rudens skalsą, o po žiemos gruodu išsaugotą gyvastį keltume į šviesą, išlaisvintume ir vėl, vėl prie pradžios prisiliestume…“

Vieta: Caffeine, Laisvės al. 89, Kaunas

KAUNO BUITINIŲ PASLAUGŲ IR VERSLO MOKYKLA. Erdvė

Meninė vizualinės reklamos kompozicija ,,Erdvė“ buvo kuriama panaudojant įvairias medžiagas: metalą, popierių, plastiką. Tema: „Erdvės užvaldymas – sunkiausias vizualinės reklamos uždavinys. Įvairių medžiagų ir mastelių ritmika įtraukia, nepaleidžia, traukia gilyn.“

Vieta: Miesto sodas, Laisvės al. 93, Kaunas

Gabrielė Daminaitytė. Pelenų glazūra

Atliekų kasyba skamba radikaliai, bet yra įmanoma. Ši pelenų glazūros eksperimentų serija yra pavyzdys, kaip privačių namų ūkių bei maitinimo įstaigų atliekos, tokios kaip medžio pelenai, gali prisidėti prie keramikos glazūros gamybos. Estetiką kuriant glazūras diktavo japonų „wabi sabi“ filosofija. Šis projektas – tai bandymas veikti išvien su gamta, jos vedamam kurti nenuspėjamą, laukinį ir netramdomą grožį. Iš viso surinkta 10-ies skirtingų medžių pelenų. Jie surinkti Lietuvoje iš privačių namų ūkių, vietos picerijų ir grilio restoranų, kurie maisto gamybai arba šildymui naudoja medžio malkas. Iki šios dienos yra

sukurtos 6-ios naudoti tinkamos stabilios ir replikuojamos glazūros.

Vieta: Kaunas 2022, Laisvės al. 36, Kaunas

Išlaikyk savo paslaptis su „Domus Lumina“! 

Pandemijos akivaizdoje labiau įvertinome namus, saugią erdvę, privatumą. Išmokome iš naujo pažvelgti į save, į buvimą su artimiausiais, atradome kitokių malonumų. Šiuos atradimus norisi išlaikyti, saugoti.

Kiekvienas turim paslapčių ir kartais norime būti nepastebėti, bet turėti galimybę stebėti kitus. Domus Lumina padeda subtiliai išlaikyti šiuos potyrius.

IŠLAIKYK SAVO PASLAPTIS SU DOMUS LUMINA!

Daugiau info: www.domuslumina.lt

Vieta: „Moxy Kaunas Center“, Maironio g. 19, Kaunas

Rūtos Būtėnaitės kilimų dizaino studija

Dizainerės Rūtos Būtėnaitės rankų darbo kilimai „Zig-Zag“, sukurti „S&S Artel“ interjerui. „S&S Artel“ studija yra įvaldžiusi individualaus siuvimo meną išskirtiniam stiliui sukurti.

Dizainerės R. Būtėnaitės specialiai interjerui projektuojami kilimai – ne tik interjero dizaino sprendimas. Tai namų dvasios, jų tradicijos kūrimas, meno kūrinys, eksponuojamas ant žemės. Kiekvienam interjerui, priklausomai nuo jo stilistikos, kolorito, raštų, atskirai kuriamas projektas, parenkamas labiausiai derantis kilimo pluoštas. 

http://www.kilimudizainas.lt/

Tel.: +370 686 35 222

FB: https://bit.ly/3izdgsp

https://www.instagram.com/elegantcarpetsdesign/

Vieta: „S&S Artel“, Šaulių g. 27, Klaipėda

„Romareflectors“. Būk matomas. Būk stilingas

Natūralios odos atšvaitai. Malonumas kurti iš natūralios odos ir atrasti kitokias jos panaudojimo galimybes subrandino naują gaminį – tai kitoks požiūris į savo saugumą, matomumą tamsiu paros metu, atšvaitų nešiojimą nuolat. Tai sąmoningumo skatinimas pasitelkiant dizainą, praktiškumą, unikalumą. Savimi ir savo artimaisiais turime rūpintis.

Vieta: Anykščių menų inkubatorius, J. Biliūno g. 53, Anykščiai

 

Back To Top