skip to Main Content

DALYVAVIMO FORMOS

Dizainovacija.lt vitrina

Tai 7 dienas trunkanti dizainerių ekspozicija mieste įkurtose vitrinose. Dizaineriai, dalyvaujantys šioje iniciatyvoje turi unikalią galimybę eksponuoti savo darbus miestų kavinių, galerijų, knygynų, parduotuvių bei įstaigų vitrinose. 

Ši dalyvavimo forma miesto gatves visai savaitei paverčia vieša lietuviško dizaino ekspozicija, lengvai atpažįstama iš ryškios, ant langų klijuojamos, Dizaino savaitės atributikos.

Papuoškite savo miestą dizainu!

Kas gali dalyvauti?

Formatas yra skirtas kiekvienam, dizaino produktą galinčiam sutalpinti į vitriną.

Ekspozicija

Tai 7 dienas trunkantis ir komerciniais tikslais organizuojamas įmonių, prekių ženklų ir dizaino studijų produkcijos pristatymas. Šios dalyvavimo formos privalumas – dalyviais gali tapti beveik visos įmonės, turinčios savo ekspozicines ar lengvai ekspozicijoms pritaikomas erdves. O jų lankytojais gali tapti nauji potencialūs klientai. Tai puiki galimybė iš naujo pristatyti produkciją, pasirodyti naujiems pirkėjams ir tapti didžiausio Lietuvos dizaino renginio dalimi.

Kas gali dalyvauti?

Formatas yra skirtas įmonėms, kuruojančioms interjero salonus arba dizaino studijas.

Renginys

Ši dalyvavimo forma apima visus dalyvių organizuojamus, gyvo arba virtualaus formato renginius, skirtus prekės ženklo pristatymui. Tai gali būti komerciniais ar bendruomeniškais tikslais organizuojama veikla.

Kas gali dalyvauti ir kokiomis formomis?

Renginys yra skirtas visiems organizuojantiems renginius konkrečiu metu gyvai arba transliuojant internetu. Tai gali būti:

 • Gyva arba virtuali dizainerio, architekto ar kitos specialybės specialisto konsultacija
 • Praktikantų ar darbuotojų paieškai skirtas įmonės pristatymas (šiuo atveju, kvietimais su mokymosi įstaigomis ir interjero dizaineriais bei architektais gali pasidalinti organizatoriai)
 • Brunch’as, vakarienė ar net vakarėlis
 • Kolekcijos pristatymas
 • Kolekcijos išpardavimas
 • Dizaino protmūšis;
 • Naujausios kolekcijos pristatymo vakaras;
 • Dizainerių pusryčiai / brunch’as ar susitikimas vakarienei;
 • Salono atidarymas;
 • Parodos atidarymas;
 • Diskusija;
 • Kitos kūrybiškos bendradarbiavimą skatinančios ar klientus pritraukiančios veiklos

Paroda

Ši forma apima nekomercines parodas gyvu arba virtualiu formatu. Tai gali būti muziejų, galerijų, įmonių, prekių ženklų ar dizaino studijų renginiai visuose Lietuvos miestuose, kuriuose vyksta Dizaino savaitė.

Kas gali dalyvauti?

Ši dalyvavimo forma yra skirta visiems organizuojantiems parodą, kuri bus pristatoma Dzaino savaitės metu.

Ekskursija / Atviros durys

Tai galimybė surengti pažintinį pasivaikščiojimą arba atvirų durų dieną dizaino studijoje, dirbtuvėse arba gamykloje. Ši dalyvavimo forma suteikia galimybę iš arčiau parodyti įvairias dizaino gamybos specifikas, pademonstruoti technologijas. Galimas ekskursijų kiekis – 1-3 ekskursijos.

Kas gali dalyvauti?

Formatas skirtas įvairioms įmonėms, dirbtuvėms ar kūrybinems studijoms.

DALYVAVIMO MOKESTIS

ĮPRASTAS PAKETAS 118€+PVM

Dalyvis yra įtraukiamas į renginio programą be papildomo viešinimo soc. tinkluose. Jam taip pat suteikiama visa festivalio atributika.

PAKETAS MINI 218€+PVM

Dalyvis įtraukiamas į festivalio programą, skelbiamas ir reklamuojamas META platformoje, minimas straipsniuose. Jam taip pat suteikiama visa festivalio atributika.

PAKETAS MIDI 318€+PVM

Dalyvis įtraukiamas į festivalio programą, skelbiamas ir reklamuojamas META platformoje, minimas straipsniuose ir naujienlaiškyje. Jam taip pat suteikiama visa festivalio atributika.

PAKETAS MAXI 418€+PVM

Dalyvis įtraukiamas į festivalio programą, skelbiamas ir reklamuojamas META ir LinkedIn platformose didesniu intensyvumu, minimas straipsniuose ir naujienlaiškyje. Jam taip pat suteikiama visa festivalio atributika.

PAKETAS MINI 498€+PVM

Renginys ar ekspozicija yra įtraukiama į festivalio programą, skelbiama ir reklamuojama META platformoje, minima straipsniuose. Įmonių atstovui taip pat suteikiama visa festivalio atributika.

PAKETAS MIDI 698€+PVM

Renginys ar ekspozicija įtraukiama į festivalio programą, skelbiama ir reklamuojama META platformoje, minima straipsniuose ir naujienlaiškyje. Įmonių atstovui suteikiama festivalio atributika.

PAKETAS MAXI 798€+PVM

Renginys ar ekspozicija įtraukiama į festivalio programą, skelbiama ir reklamuojama META ir LinkedIn platformose didesniu intensyvumu, minima straipsniuose ir naujienlaiškyje.  Įmonių atstovui suteikiama festivalio atributika.

PARAIŠKŲ PILDYMAS

Laukelius pažymėtus žvaigždutė (*) privaloma užpildyti.

Renginys 2024
Kategorija
Dalyvavimo paketas

Kontaktiniai duomenys (nebus rodomi viešai)

Programoje viešai rodomi duomenys

Sutikimas dėl duomenų pateikimo
Back To Top