skip to Main Content

Dizaino įmonių ir prekės ženklų naujienų pristatymai

Festivalio metu kasmet siekiama atkreipti dėmesį į svarbiausius šalyje veikiančių įmonių bei prekės ženklų pasiekimus. Šiems pristatyti gegužės 6–12 dienomis veiks ekspozicijos, vyks pristatymai, paskaitos ir kiti renginiai.

„EMKO” INTERJERO NAMAI

Gegužės 4–12 d. veiks išskirtinę EMKO baldų kolekciją pristatanti ekspozicija. EMKO yra dizaino kompanija, kuri nuo 2013 m. siekia atrasti ir pasiūlyti estetiškų, unikalių ir tvarių produktų. Lietuvos ir užsienio dizainerių kurti baldai, pelnę nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų (IF, „Red Dot” ir kt.), sėkmingai parduodami Vokietijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir JAV. EMKO prioritetas – lengvai transportuojami, natūralių medžiagų ir naujausias tendencijas atspindintys, tačiau laikui nepavaldūs baldai ir šviestuvai, tinkami tiek viešoms erdvėms, tiek privatiems interjerams.

www.emko-online.lt

Vieta: Vokiečių g. 5, Vilnius
Laikas: ekspozicija veiks gegužės 4–12 d., I–VI 11–18 val., VII 11–16 val.
Pristatymo renginys: gegužės 6 d. 18 val.

NEFF ir KiTAIP
AISTRA VIRTUVĖJE

Kas yra NEFF? Nežinote?! NEFF – aistra gaminti!

„Dizaino savaitės“ metu, baldų salone KiTAIP kviečiame susipažinti su virtuvės prietaisais NEFF, pasižvalgyti po atnaujintą KiTAIP baldų dizaino ekspoziciją, stebėti maisto gamybos procesą naudojant NEFF virtuvės įrangą ir paskanauti ką tik paruoštų patiekalų. Išskirtinio dizaino ir funkcionalumo KiTAIP virtuvė su NEFF turi viską, ko reikia kiekvienam patiekalui pagaminti.Nes skaniausi patiekalai paruošiami tik naudojantis kokybiška virtuvės įranga ir prietaisais. Įneškime daugiau kūrybiškumo į Jūsų namus kartu!

www.kitaip.eu

Vieta: „KiTAIP” salonas, Kapsų g. 19-18 (SCANDIHOUSE), Vilnius
Laikas: gegužės 6–11 d.

Demonstracinių renginių programa:
10–10.15 val. NEFF kiaušinis
12–13 val. NEFF sriuba
15–16 val. NEFF kepsnys
18–19 val. NEFF desertas

DELIGHT LT
NAUJAS ŠVIESOS LYGIS

Universalumas, dizaino ir šviesos kokybė, išmanus valdymas – tai šių dienų apšvietimo pramonės raktiniai žodžiai. Sužinokite daugiau apie naujausius apšvietimo įrankius ir ateities tendencijas naujame „Delight“ salone.

www.delight.lt

Vieta: K. Kalinausko g. 20, Vilnius
Laikas: gegužės 8 d. 16 val.

INTERIO

Audinių ir formų tendencijos 2019 m. Milano baldų parodos naujienose.

www.interio.lt

Vieta: K. Kalinausko g. 20, Vilnius
Laikas: gegužės 8 d. 16 val.

„FILIPPO LORETI“: KAS LAIMI, KAI DIZAINĄ KURI KARTU SU BENDRUOMENE?

Unikalių aksesuarų kūrėjai „Filippo Loreti“, startavę sutelktinio finansavimo platformoje „Kickstarter“, sulaukė didelio populiarumo visame pasaulyje. Be to, internete gyvuojantis prekės ženklas išsikėlė ambicingą tikslą – produktų dizainą kurti kartu su vartotojų bendruomene. Pristatymo metu kompanijos įkūrėjai atskleis, kaip įgyvendinti sėkmingą „Kickstarter“ projektą, supažindins su unikaliu produktų kūrimo bei jų testavimo rinkoje metodu ir pirmą kartą eksponuos prekės ženklo „Filippo Loreti“ produktus Lietuvoje. Renginio vietų skaičius ribotas.

shop.filippoloreti.com

Vieta: „Rise Vilnius“, Gynėjų g. 14, Vilnius
Laikas: gegužės 8 d. 18 val. 

THIBAULT VAN RENNE
VIDURINIŲ RYTŲ TRADICIJOS MODERNIZME | THIBAULT VAN RENNE SHOWCASE

Tiesiai iš pristatymo Milano „Salone del Mobile“parodoje naujoji pagal persų tradicijas rištų, bet modernaus meno įkvėptų haute couturekilimų kolekcija „Dizaino savaitės“ progaatvyksta į vienkartinį „Thibault van Renne“ showcaseVilniuje. Renginyje bus galima ne tik apžiūrėti šią įspūdingą kolekciją, bet ir pasimėgauti atmosferiniais ritmais, skoniais, praturtinti savo žinias ir jas pasitelkus vėliau per minčių aukcioną laimėti prabangią „Thibault van Renne“ dėžutę su dovanomis „The Wonder Case“. Taip pat per tradicinį aukcioną tik tą vakarą pirmą ir galbūt net paskutinį kartą Lietuvoje svečiams bus suteikta galimybė įsigyti aukštosios mados kilimų dizaino studijos TVR kilimą sutaupant 50 proc. jo kainos.

Renginys yra uždaras, tačiau norintys į jį patekti gali registruotis el. paštu vilnius@thibaultvanrenne.com

www.thibaultvanrenne.com

Vieta: Gedimino pr. 47, Vilnius
Laikas: gegužės 9 d. 18 val.

DECOFLUX
„INSTANT BLITZ“ KOLEKCIJA
NETIKĖTUMAS / INDUSTRIJA / NATŪRALUMAS

„Instant Blitz“ kolekcijos tikslas – sujungti iš pirmo žvilgsnio tarpusavyje nederančius elementus ir remtis šachmatų strategijų logika bei estetika, kuri ypač aktuali šiuolaikiniame kūrybiniame pasaulyje, kai reikia imtis veiksmų „čia ir dabar“. Taip gimė unikalia technologija dažyto lino, autentiškų „Swarovski“ kristalų ir industrinio rašto šachmatų kolaboracija. Lino apdailos procesas išsiskiria gamybinio proceso sudėtingumu, kuris sukuria melanžinio audinio įspūdį, o kiekvienas kristalas turi „Swarovski“ patvirtintą licenciją. Tai ne tik patalynė – tai išskirtinė dizaino detalė. Ši kolekcija jau sulaukė didelio susidomėjimo tarptautinėse dizaino parodose, o pirmą kartą Lietuvoje pristatoma „Dizaino savaitėje“ Vilniuje.

www.decoflux.com

Vieta: „DecoFlux“ salonas, Mėsinių g. 9, Vilnius
Laikas: gegužės 6–10 d. 10–19 val., gegužės 11 d. 10–16 val.

NAMŲ IDĖJŲ CENTRAS „NIC”
IEŠKAI ĮKVĖPIMO? ATEIK IR ĮKVĖPK… IDĖJŲ

Įkvėpimo ieškantys ras naujų parodų, semsis įkvėpimo pristatymuose, išgirs naujienų seminaruose. Bus pristatytos būsimos pasaulės interjero mados naujienos, pademonstruotos šiuolaikiškų namų gyvenimo idėjos. Tai puiki galimybė susitikti ir įkvėpti!

Laikas: gegužės 8 d.

Renginių programa:

12.30–17 val. Specialisto diena – 6 pranešimai su pertrauka (Konferencijų salėje).

14–15.30 val. demonstracija ir degustacijos „Šiuolaikiškuose namuose gaminti paprasta“ (salone DANEKA).

17.15–17.45 val. naujienų video pristatymas iš Milano dizaino savaitės (įspūdžiais dalysis architektas Gediminas Preišegalavičius).

18–19 val. konferencija „Modernizmas ateičiai – neatrastas Kauno paveldas iš arti“ (pasakojimais dalysis „Kaunas – kultūros sostinė 2022“ atstovai).

www.nicentras.lt

Vieta: Pramonės pr. 8E, Kaunas

jot.jot
jot.jot NAMAI

„jot.jot“ – modernaus dizaino baldų ir aksesuarų studija – kviečia į svečius. Kūrėjai visada linkę dalytis ir visada yra atviri naujoms idėjoms. Jų namai – erdvus loftas, kuris sparčiai pildomas įvairių kolaboracijų vaisiais: tiek Lietuvos, tiek gerai žinomų užsienio dizainerių darbais. Su kiekviena įgyvendinta idėja autoriai ūgteli ir tobulėja. Studijoje galėsite ne tik pamatyti, bet ir išbandyti produktus, taip pat išgirsti jų istorijas: kaip idėja nuo eskizo užrašuose atsiduria daugybės klientų namuose. Leisk emocijoms galvoti.

www.jotjot.com

Vieta: Drobės g. 66, Kaunas, II aukštas
Laikas: gegužės 6–12 d.

GEBERIT
DESIGN MEETS FUNCTION. NAUJAS DIZAINAS. PAŽANGŪS SPRENDIMAI

„Geberit“ šiais metais „Dizaino savaitėje“ pristato naujo dizaino produktus ir novatoriškus vonios kambario sprendimus. Nauji vandens nuleidimo mygtukų paviršiai – nepaliekantys pirštų atspaudų, minimalistiniai ar organiškų formų elementai, natūralios medžiagos, blogų kvapų ištraukimas iš tualeto patalpos, orientacinis WC apšvietimas ir kitos pažangios technologijos bei produktai, kuriuos galėsite pamatyti savo akimis. Vienas svarbiausių šių metų akcentų – pilnos „Geberit“ vonios kambario kolekcijos ir atnaujintas „AquaClean Sela“ WC puodas su apiplovimo funkcija. Kviečiame dalyvauti produktų pristatyme ir pasisemti įkvėpimo naujiems vonios kambario dizaino sprendimams. Svečių lauks jauki atmosfera ir „Geberit“ viktorina su vertingais prizais.

www.geberit.lt/

Vieta: „Akvakomfortas Sveameks“ salonas, Danės g. 23, Klaipėda
Laikas: gegužės 9 d. 18 val.

Back To Top