skip to Main Content

DIZAINO SAVAITĖ 2018 | Programa

Festivalis DIZAINO SAVAITĖ 2018 skelbia šių metų programą – gegužės 7 – 13 dienomis lankytojų lauks daugiau nei 80 unikalių renginių ir ekspozicijų, išsidėsčiusių net šešiuose Lietuvos miestuose.

Elektroninė renginių programa: www.dizainosavaite.lt/programa

Festivalio katalogas: www.bit.ly/DizainoSavaitė2018

 

„Dizaino savaitė“ – kasmetis dizaino festivalis, pabrėžiantis originalių idėjų, įžvalgių sprendimų ir profesionalaus dizaino svarbą. Per pastarąjį dešimtmetį festivalis tapo tradiciniu ir didžiausiu tokio pobūdžio renginiu Lietuvoje. Jį organizuoja ilgametę patirtį turinti asociacija „Dizaino forumas“.

2018 m. festivalis jau tryliktą kartą kvies lankytojus susipažinti su aktualiausiomis šalies ir užsienio dizaino tendencijomis, o dalyvius – pristatyti naujausių projektų kūrybiškai ir smalsiai festivalio auditorijai. 

Kaip įprasta, festivalio renginiai vyks šešiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose ir Anykščiuose – gegužės 7–13 d.

Interpretuodami šių metų festivalio temą – erdvės– festivalio dalyviai paruošė gausybę įvairių parodų, pristatymų, seminarų, diskusijų ir kitų renginių.

Taip pat, minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, ypatingas dėmesys sutelkiamas į lietuvišką dizainą – vykstant festivaliui veiks ne viena paroda, reziumuojanti tai, kas geriausia buvo sukurta mūsų šalyje. 

Tendencija kalbėti apie ekodizainą ir žiedinę ekonomiką ryški ir šiemet – drauge su festivalio dalyviais kviesime atkreipti dėmesį į mus supančią aplinką ir ją tausojančius dizaino sprendimus.

Galiausiai džiaugiamės galėdami pasidalyti šia ilgai ruošta festivalio „Dizaino savaitė 2018“ programa – tikimės, kad joje atrasite ne vieną aktualų ir naudingą įrašą!

Festivalio struktūra

Šiais metais festivalyje „Dizaino savaitė“ jūsų lauks

Renginiai – festivalio dalyvių organizuojamos parodos, seminarai, kūrybinės dirbtuvės, pristatymai ir kiti įvairūs renginiai.

Ekspozicijos – galimybė plačiau susipažinti su įvairių įmonių ir prekės ženklų naujausia produkcija.

Dizainerių vitrinos – pavienių dizainerių ekspozicijos miesto centre įsikūrusių kavinių ar parduotuvių vitrinose.

Festivalio organizatorius: Lietuvos dizaino forumas

Festivalio rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Kultūros ministerija, Kauno savivaldybė

Informaciniai partneriai: LRT, JCDecaux, Archiproducts, CENTRAS

Draugai: Namų idėjų centras NIC, DOMUS galerija, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Kava: Caffeine

Nuotrauka: Studio Sanguinico

Back To Top