skip to Main Content

DIZAINO SAVAITĖ 2019 | Programa

Festivalis DIZAINO SAVAITĖ 2019 skelbia šių metų programą – gegužės 6–12 dienomis lankytojų lauks daugiau nei 100 unikalių renginių ir ekspozicijų, išsidėsčiusių net šešiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose ir Anykščiuose.

Elektroninė renginių programa: www.dizainosavaite.lt/programa
Festivalio katalogas: bit.ly/dizainosavaite2019

„Dizaino savaitė“ – kasmetis dizaino festivalis, pabrėžiantis originalių idėjų, įžvalgių sprendimų ir profesionalaus dizaino svarbą. Per pastarąjį dešimtmetį festivalis tapo tradiciniu ir didžiausiu tokio pobūdžio renginiu Lietuvoje.

2019 m. festivalis jau keturioliktą kartą kvies lankytojus susipažinti su aktualiausiomis šalies ir užsienio dizaino tendencijomis, o dalyvius – pristatyti naujausių projektų kūrybiškai ir smalsiai festivalio auditorijai. 

Šių metų festivalio tema – progresas. Pavasarį kviečiame pasitikti su naujienomis ir įvairove – atkreipti dėmesį į pastarųjų metų pasiekimus, pažangą ir inovacijas. Jokių ribų nebrėžiame – siekiame praplėsti dizaino sąvoką, suteikti erdvės ne tik estetikai ir performatyvumui, bet ir įžvalgiam funkcionalumui bei ateities sprendimams kartu palaikant kokybę.

Festivalio struktūra

Šiais metais festivalyje „Dizaino savaitė“ jūsų lauks:

Lietuviško dizaino aukcionas – unikali proga įsigyti tikrų Lietuvos dizaino ikonų, vienetinių, etalonais tapusių dizaino kūrinių. Registracija pirkėjams: bit.ly/2TqDLHd

Renginiai – festivalio dalyvių organizuojamos parodos, seminarai, kūrybinės dirbtuvės, pristatymai ir kiti įvairūs renginiai.

Ekspozicijos – galimybė plačiau susipažinti su įvairių įmonių ir prekės ženklų naujausia produkcija.

Dizainerių vitrinos / projektas dizainovacija.lt – pavienių dizainerių ekspozicijos miesto centre įsikūrusių kavinių ar parduotuvių vitrinose.

„Dizaino savaitės“ kinas – išskirtinės dizaino istorijos didžiuosiuose ekranuose.

Pažink gamybos technologijas – ekskursijos gamyklose bei kūrybinės dirbtuvės, plačiau papasakosiančios, kaip gimsta dizaino objektai. Šių metų programoje – net keturios skirtingos įmonės: Altas Auto, Incharger, S. Jokužio leidykla-spaustuvė ir Atviros metalo dirbtuvės.

Pokalbiai ir susitikimai – dizaino bendruomenės tinklaveika ir aktualiausių temų apžvalga.

Akademinės bendruomenės renginiai – naujausi jaunųjų kūrėjų projektai ir pristatymai.

Festivalio organizatorius: Lietuvos dizaino forumas

Festivalio rėmėjai: Lietuvos kultūros tarybaKultūros ministerijaKauno savivaldybė

Informaciniai partneriai: LRTJCDecauxArchiproductsCENTRAS, LAIMĖ, Vilnius In Your Pocket

Draugai:  Kablys+Kultūra, Vilniaus Aukcionas, Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Greta Garbo films, March design studio, Fresh Post, Tinginio pantis nealkoholinis.

Kava: Caffeine

Popierius: Papyrus

Nuotrauka: Martynas Gailiušas

Back To Top