skip to Main Content

„Dizaino savaitė 2020“ atidarymas Lukiškių aikštėje rugsėjo 21 d. 13 val.

Atidaromas didžiausias dizaino festivalis „Dizaino savaitė 2020“. Šešiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose ir Anykščiuose – nuo rugsėjo 21 d. iki rugsėjo 27 d. truksiančioje „Dizaino savaitėj“ iš viso numatyta per 60 įvairių renginių ir veiklų, tarp kurių parodos, gyvo dizaino ekskursijos, kūrybinės dirbtuvės, ekspozicijų prezentacijos, ekskursijos.

Drauge atidaroma ir tarptautinė plakatų paroda „ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ“. Ši paroda yra pasaulio grafikos dizainerių solidarumo su Baltarusių tauta demonstracija ir palaikymo akcija jų kovoje prieš diktatūrą, už demokratiją, laisvę ir tiesą. Ši paroda pažymi Lietuvoje didžiausio dizaino festivalio „Dizaino savaitė“ pradžią.

Plakatų parodą organizuoja Maskvos tarptautinė grafinio dizaino bienalė „Auksinė bitė“ ir Lietuvos dizaino forumas. Parodos kuratoriai prof. Sergejus Serovas (Rusija) ir Vytautas Gurevičius (Lietuva). Parodoje dalyvauja 32 dizaineriai iš 12 šalių: Austrijos, Baltarusijos, Vengrijos, Vokietijos, Italijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Slovakijos, JAV, Ukrainos, Čekijos. Paroda yra „Dizaino savaitė 2020″ programos dalis.

Parodos bei festivalio atidarymo renginys vyks Vilniuje, Lukiškių aikštėje, rugsėjo 21 d. 13 val.

Back To Top