skip to Main Content

Ekspozicijos vitrinose: projektas “Dizainovacija”

Vienas svarbiausių festivalio DIZAINO SAVAITĖ renginių – “Dizainovacija” – kviečia teikti dalyvių paraiškas: laukiami tiek įvairių sričių vizualaus meno atstovų, tiek ir į projektą norinčių įsitraukti vitrinų pasiūlymai. Svarbu paminėti, jog vitrinų savininkams dalyvavimas nieko nekainuoja!

Šiais metais jau vienuoliktą kartą vyksiančio didžiausio dizaino festivalio Lietuvoje DIZAINO SAVAITĖ metu, gegužės 2-8 dienomis, projektas “Dizainovacija” vėl atnaujins penkiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Telšiuose – įsikūrusių kavinių bei parduotuvių vitrinas. DIZAINO SAVAITĖS metu projekte dalyvaujančios vitrinos taps ekspozicijų erdve jauniems ir jau žinomiems dizaineriams, o miesto gyventojus ir svečius pakvies į alternatyvų miesto turą.

Projekto “Dizainovacija” ekpozicijų vitrinos žymimos specialia DIZAINO SAVAITĖS juosta bei įtraukiamos į oficialią festivalio programą. Taip pat, vėliau visi projekte eksponuoti darbai talpinami virtualioje Lietuvos dizainerių duomenų bazėje www.dizainovacija.lt

Dalyvių registracija vyksta iki balandžio 1 dienos.  

Dalyvių paraiška čia. 

Daugiau informacijos: info@dizainoforumas.lt.

Back To Top