skip to Main Content

INDI dizaino degustacijos

Gegužės 2-6 dienomis restoranas „Sweet Root“ Užupyje pavirto į lietuvių dizainerių tandemo INDI (Simonas Tarvydas ir Justė Kubilinskaitė) studiją.

DIZAINO SAVAITĖS metu čia buvo galima iš arti apžiūrėti dizainerių kurtus šviestuvus bei interjero aksesuarus. Svarbiausias INDI kūrybos skiriamasis bruožas – produktams gaminti naudojama betono iliuziją kurianti popieriaus masė. Ne vienas svečias stebėjosi šviestuvų lengvumu, pasirinktos technikos originalumu, norėjo paliesti šviestuvus ar pakilnoti vazonėlius. Renginio dienomis dizaineriai mielai bendravo su visais norinčiais gyvai apžiūrėti ne vieną tarptautinę parodą aplankiusius ir pripažinimo sulaukusius originalius gaminius.

Gegužės 5 d. popietę restorane surengtas ir teminis vakaras, kurio metu išsamiai pristatyti nauji produktai. Renginio metu svečiai vaišinosi restorano „Sweet Root” šefų kruopščiai paruoštais užkandžiais bei galėjo įvertinti INDI gaminius interjerinėje aplinkoje – INDI produktai buvo sėkmingai integruoti restorano erdvėse.

Daugiau apie kūrėjus bei jų darbus: indi.lt.

 

Back To Top