skip to Main Content

Baldai Namams – nauja erdvė interjero dizaino mylėtojams

Baldai Namams – nauja erdvė interjero dizaino mylėtojams

autorius
197 197 people viewed this event.

Kviečiame atvykti ir apžiūrėti kylančių produkto dizainerių tandemo Matej Jansky & Cyril Dundera kurtų minkštų baldų kolekciją Kler Attitude CHEERS. Šie minkšti baldai  gavo „German Design Award Special 2023” apdovanojimą. 2022 metais gavo Balthazar-Award tarptautinėje Briuselio baldų parodoje. Jansky & Dundera tandemas kuria baldus ir apšvietimo sprendimus tokiems dizaino grandams kaip LASVIT, CAPELLINI.

Ekspozicijoje taip pat rasite Gordon Guillaumier kurtą Neyo lovą, bei visą kolekciją Raku. Šis dizaineris kuria baldų dizainą tokioms garsioms įmonėms kaip Arketipo, de Sede, Desalto, Lema

Kviečiame apsilankyti naujai atidarytame baldų ir interjero salone, adresu Savanorių 170 – Kaunas. Naujai įrengtoje ekspozicijoje rasite Italijos ir Europos gamintojų minkštuosius, miegamojo ir svetainės baldus. Taip pat itališkus dekoro elementus. Baldai Namams interjero salonai sėkmingai dirba nuo 1991 m. . Salonų tinkle Baldai Namams dirbantys profesionalai padės įgyvendinti Jūsų idėjas, kad galėtumėte sukurti jaukų ir išskirtinį savo namų stilių. Turėdami ilgametę patirtį baldų prekybos ir paslaugų organizavimo srityje galėsime išpildyti visus Jūsų sudėtingiausius norus ir poreikius.

Norint užsiregistruoti šiam įvykiui, atsiųskite savo informaciją per el. paštą į info@dizainoforumas.lt

Užsiregistruokite naudojantis saityno paštu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Data (nuo - iki)

2023-06-05 iki
2023-06-11
 

Kategorija

 

Miestas

Pasidalinkite su draugais

Back To Top