skip to Main Content

Lietuvos dizaino savaitė‘24

Birželio 3-9 d. „Lietuvos dizaino savaitė‘24“  jau 19-tą kartą vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Telšiuose ir Anykščiuose. Tai svarbiausias visą Lietuvos dizaino bendruomenę ir dizaino industriją suburiantis renginys. Festivalio metu vyksta, įvairiausiose srityse kuriančių, dizainerių bei įmonių, produktų pristatymai, ekskursijos, parodos ir dar daugybė įdomių veiklų! Kasmet Dizaino savaitė į programą įtraukia mados, baldų, keramikos, interjero prekių, grafikos, muzikos, architektūros ir kito dizaino renginius, skirtus tiek dizaineriams, tiek dizaino mylėtojams ir naujakuriams.

Šių metų dizaino savaitės tema – KISMAS. Kadangi šiandien, kaip niekada anksčiau, yra svarbu skatinti tvarų vartojimą, spręsti globalius nestabilaus pasaulio ir kasdienybės iššūkius, organizatoriai ragina ieškoti pozityvių atsakymų ir technologinių sprendimų, kuriant praktiškus produktus, taupant energiją, naudojant patvarias ir perdirbamas medžiagas.

Dizaino savaitės organizatorius Lietuvos dizaino forumas. Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, informacinis partneris  LRT.

Kviečiame visus neabejingus dizainui jungtis į bendrą, optimizmo kupiną bangą!

PARAIŠKA

Registracija į festivalį vyksta iki gegužės 1 d.
Back To Top