skip to Main Content

PAŽINK GAMYBOS TECHNOLOGIJAS – ekskursijos gamyklose ir dirbtuvės

Pirmą kartą festivalio istorijoje organizuojamos išskirtinės nemokamos ekskursijos gamyklose ir kūrybinės dirbtuvės – programa „Pažink gamybos technologijas“. Renginių tikslas – pademonstruoti realias gamybos technologijas ir charakteristikas, padėsiančias kurti įgyvendinamus, gamybai pritaikomus projektus. 

Šių metų programoje – net keturios skirtingos įmonės. 

ALTAS AUTO (Vilnius)

Kviečiame jaunus pramonės dizainerius ir inžinierius, kuriems įdomi automobilių industrija, į specialią festivalio „Dizaino savaitė“ ekskursiją „Altas Auto“ gamykloje!

„Altas Auto“ gamyboje taiko inovatyvius sprendimus, nuolat tobulina „Lean“ metodologija grįstą gamybos organizavimo procesą ir taip užtikrina efektyvumo augimą. Todėl procesų stebėjimas, analizė ir jų tobulinimas bei apgalvotas išteklių valdymas yra „Altas Auto“ stiprybės. Gamykloje naudojama pažangi verslo valdymo sistema, 3D produktų konstravimo programos „SolidWorks“ ir „Catia“, taip pat prototipų gamybai skirti įrenginiai, įskaitant CNC stakles, vakuuminio termoformavimo mašinas, 3D spausdintuvus ir kt.

Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija: bit.ly/altasauto

SVARBU: ekskursijos dalyviams siūlomas nemokamas transportas į ir iš gamyklos (kelionės trukmė – 30 min.). Autobusas išvyksta iš automobilių stovėjimo aikštelės Barboros Radvilaitės g. 6b, Vilnius (šalia kavinės „Strange Love“).

Gamyklos adresas: Centrinė g. 30, Pikutiškių k., Avižienių sen., Vilniaus r. 

Laikas: ekskursijos pradžia – gegužės 10 d. 16:00 val. (trukmė – 45 min.). Nemokamas autobusas išvyksta 15:30 val.

Plačiau: www.altasauto.com 

ATVIROS METALO DIRBTUVĖS (Vilnius)

MOKYKIS! GAMINK! MENAUK! 

Trumpas įvadas į metalų įvairovę, apdirbimą ir suvirinimą. Asmeninio suvenyro gamyba.

Vis daugiau veiklių žmonių nori patys pasigaminti unikalų baldą ar interjero detalę. Žmogui tai ne tik gaminys, tai – žinios, kokybiškas laisvalaikio praleidimas ir išliekančios emocijos. Nuo bazinių suvirinimo žinių iki meninio pjovimo plazma ir aliuminio liejimo. Kai norisi, kad paklustų metalas!

Dirbtuvių metu praktiškai išbandysite metalo suvirinimą ir savarankiškai pasigaminsite asmeninį suvenyrą. 

Dirbtuvių trukmė – 1,5 valandos. 

Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija: bit.ly/metalodirbtuves

Adresas: Atviros metalo dirbtuvės, Meistrų g. 11, Vilnius

Laikas: gegužės 8 d. 15, 17 ir 19 val. 

Į dirbtuves dalyvius kviečiame atvykti savarankiškai.

Plačiau: www.atvirosmetalodirbtuves.lt

INCHARGER (Vilnius)

KAIP GIMSTA INCHARGER PRODUKTAI

Kviečiame apsilankyti įmonėje „Incharger“, kuri kuria, vysto ir gamina įvairios paskirties metalo produktus. Įmonė savo veiklą pradėjo vystydama naują prekės ženklą ir kurdama produktus, skirtus „Harley Davidson“ motociklams. Šiuo metu „Incharger“ taip pat padeda savo klientams iš įvairių industrijų išvystyti ir pagaminti produktus nuo eskizo iki galutinio gaminio. Renginio metu turėsite galimybę susipažinti su įmonės gamybos procesais ir sužinoti, kaip idėja tampa realiu produktu.

Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija: bit.ly/incharger

SVARBU: ekskursijos dalyviams siūlomas nemokamas transportas į ir iš gamyklos (kelionės trukmė – 30 min.). Autobusas išvyksta iš automobilių stovėjimo aikštelės Barboros Radvilaitės g. 6b, Vilnius (šalia kavinės „Strange Love“).

Gamyklos adresas: Molėtų pl. 71, Vilnius

Laikas: ekskursijos pradžia – gegužės 10 d. 11:30 val. (trukmė – 45 min.). Nemokamas autobusas išvyksta 11 val.

Plačiau: www.incharger-parts.com

S. JOKUŽIO LEIDYKLA-SPAUSTUVĖ (Klaipėda)

S. Jokužio leidykla-spaustuvė šiemet prisijungė prie šio išskirtinio renginio ir skatina plačiau pažinti dizaino pasaulį. Spaustuvė kviečia visus norinčius į pažintinę ekskursiją, per kurią bus pristatomi tam tikri netradiciniai technologiniai sprendimai ir spaudos galimybės.

Vietų skaičius ribotas, reikalinga išankstinė registracija: bit.ly/sjokuzio

Adresas: S. Jokužio leidykla-spaustuvė, Nemuno g. 139, Klaipėda

Laikas: gegužės 7 d. 10 val.

Plačiau: www.spaustuve.lt

Back To Top