skip to Main Content

Austria design awarded

Data: Rugsėjo 30 d. – Lapkričio 30 d.
Laikas: 18:00 – 18:00
Renginys.

Miestas: Vilnius
Vieta: Taikomosios dailės ir dizaino muziejus
Adresas: Arsenalo g. 3A, Vilnius
Google maps nuoroda

Šių metų „Dizaino savaitės svečiai Design Austria su grafinio dizaino paroda, kurioje eksponuojami konkurso “Josepho Binderio apdovanojimai“ prizininkų darbai.
Parodoje turėsite galimybę apžiūrėti trimačio austriško dizaino pavyzdžius, per pastaruosius keletą metų pelniusius Austrijos nacionalinę dizaino premiją.
“Josepho Binderio apdovanojimai“ – tai tarptautinis grafinio dizaino ir iliustracijų kūrimo konkursas, kurį kas dvejus metus organizuoja „designaustria“ – Austrijos interesų asociacija ir žinijos centras. 2020 m. tarptautinė ekspertų žiuri įvertino per 1 000 paraiškų iš 46 šalių. Apie 30-čiai apdovanotų dalyvių suteikta galimybė įgyvendinti projektus Austrijoje.
1927 m. Josephas Binderis tapo vienu iš „designaustria“ įkūrėjų. 1996 m. jo garbei surengti pirmieji Josepho Binderio apdovanojimai. Josephas Binderis taip pat buvo vienas iš vadinamojo vietnamietiškojo plokštuminio stiliaus pradininkų, praskynęs kelią moderniai vizualiai komunikacijai.
„Dizainas yra visapusiškai funkcionalus. Dizainas atlieka reprezentacinę funkciją. Dizainas atlieka komunikacinę funkciją. Dizainas atlieka motyvacinę funkciją.“ Joseph Binder.
Paroda veiks iki lapkričio 30 dienos.
Back To Top