skip to Main Content

ERDVINIO DIZAINO DIENA

Data: 2022-05-27 – 2022-05-27
Laikas: 21.00 – 23.00
Renginys.

Miestas: Alytus
Vieta: Rotušės aikštė, Alytaus Sargų Angelų bažnyčios, kino teatro :Dainava” prieigos
Adresas: Rotušės a. 2, Alytus, Savanorių g. 14,, Alytus, Sporto g. 2, Alytus
Google maps nuoroda

Erdvinio dizaino diena pasitiks  įvairiose miesto erdvėse pristatydama nestandartinę audiovizualinio meno parodą (video istorijos) bei dailininko A. Švirmicko sukurtą įspūdingo dydžio tūrinį meno objektą „atKARTotas KARTonis tiltas.

2 jauni video menininkai Austėja Liupševičiūtė (Druskininkai – Portugalija) ir Eimantas Žeimys vakarop pakvies būti bendrakeleiviais jų video istorijose “SUSITINKANT GAMTOS SĄMONĘ” ir” TILTAI, KARTU, ĮŽVALGOS “ .

“Beieškant tikrovės. Sustojimas dabarty pilnai sutelkiant dėmesį į gamtos formas ir atsiduodant momentui per jutimus atidaro seniai užmirštas duris, už kurių pasitinka tiesioginis ryšys su sąmone kiekvienoje egzistencijos formoje, bei leidžia atpažinti absoliutą čia pat – gamtos reiškiniuose. Sugrįžtant namo.” (Austėja)

“Tiltai – menas ir gamta kaip tiltas į tvaresnė ryšį su savimi, aplinka, kitais žmonėmis, gyvenimu ir savo pasąmone. Gamtos didybės pajauta, kuri tampa tiltu į kūrybingumą, o kūrybingumas nutiesia tiltą į prasmingesnį ryšį su savimi. Per tą ryšį kūrybinė ekspresija padeda nutiesti tiltus į kitus žmones. Pasiekti jų sąmonę ir širdį per bendražmogiškus dalykus suvirpinančius instinktyvų, neįsisąmonintą gebėjimą grožėtis ir kurti.

Įžvalgos – vizualinė kelionė į meną, žmogų ir gamtą kaip priemonę atrasti tvaresnį ryši su savimi ir supančiu pasauliu. Įžvalgos yra vieno žmogaus pasidalinimai pirmiausia sau, bet tuo pačiu ir kitiems. Jos skirtos ne lavinti gebėjimą pamatyti ką mato kitas, o tiesiog kvietimas atsiverti patirčiai paklausti ką jose matai pats.

Kartu – kartu mes kuriame savo visatą. Kartu su savimi ir su kitais. Formuodami ryšius tarp kartų ir tarp kartu kuriančių žmonių. Neišvengiamai kartu su gamta ir su žmogaus kūriniais judame į priekį. Ir lieka tik klausimas ar matysim skirtumus tarp kartų ar ką galime sukurti kartu.” (Eimantas).

Back To Top