skip to Main Content

Spaudos konferencija Šiauliuose

Kovo 15 dieną DIZAINO SAVAITĖS organizatoriai lankėsi Šiauliuose ir miesto bendruomenei pristatė gegužės 2 – 8 dienomis vyksiantį festivalį. Dizaino namuose „wãpsva I LT vykusi spaudos konferencija sukvietė gausų dizainui neabejingų šiauliečių būrį, renginyje dalyvavo ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šiais metais Šiauliai DIZAINO SAVAITĖJE dalyvaus jau trečią kartą, į festivalį įtraukdami ir miesto pramonininkus bei technologines įmonės, kurios drauge su dizaineriais bei meno kūrėjais rengs kūrybines dirbtuves, parodas bei konferencijas.

Šiuo metu vyksta dalyvių paraiškų registracija, o festivalio organizatoriai primena, kad festivalyje gali dalyvauti įvairių sričių atstovai: dizaineriai (produkto, grafinio, mados, tekstilės, baldų, interjero dizaino), mokymo įstaigos, fotografai, įmonės ir pavieniai dizainui ir jo svarbai neabejingi asmenys.

Taip pat, renginio organizatoriai pabrėžė, kad festivalyje labai laukiami ir jaunieji dizaino kūrėjai – projektas “Dizainovacija.lt”, kaip įprasta, miesto centre įsikūrusių parduotuvių ir kavinių vitrinose pristatys šių kūrėjų darbus miesto bendruomenei ir svečiams bei pakvies į alternatyvų miesto turą.

Norinčių prisijungti prie festivalio DIZAINO SAVAITĖ 2016 paraiškų laukiama iki kovo 25 dienos.  

Tiksli programa bus paskelbta balandžio mėnesį.

Daugiau informacijos www.dizainosavaite.lt.

DIZAINO SAVAITĖS atstovė Šiauliuose – Irmina Savickienė, +370 611 32473,

siauliai@dizainosavaite.lt

 

Back To Top