skip to Main Content

Nauja įvaizdinė spalva ir festivalio tema

2016 metų gegužės 2- 8 dienomis penkiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje,Telšiuose ir Šiauliuose – tradiciškai vyks jau 11-oji DIZAINO SAVAITĖ. Kaip ir kasmet, festivalio metu sieksime pabrėžti tikrąją dizaino vertę – įžvalgių sprendimų, originalių idėjų ir preciziško, profesionalaus atlikimo sintezę.

Kitais metais DIZAINO SAVAITĖ 2016 puošis nauja įvaizdine spalva, kurią išrinkti padėjo DIZAINO SAVAITĖS draugai, lankytojai, gerbėjai, sekėjai Facebooksocialiniame tinkle – daugiausiai dėmesio sulaukė ir rinkimus laimėjo gaivi ir pavasariška greipfrutų oranžinė. Taip pat šiais metais festivalis pasipildė ir visas veiklas vienijančia tema „Jungtys“. Taip siekiama pabrėžti tiek šiuo metu itin augančią tarpsektorinio bendradarbiavimo, inovacijų svarbą, tiek dizaino įtaką šalies ekonominei, politinei situacijai, bei, žinoma, paskatinti festivalyje dalyvaujančius kūrėjus ieškoti netikėtų ir originalių dizaino objektų išpildymo bei pristatymo formų.

DIZAINO SAVAITĖ 2016 metu kviečiame kūrėjus pristatyti naujausius savo darbus, koncepcijas bei produktus organizuojant renginius, seminarus, paskaitas, parodas, įrengiant temines ekspozicijas. Norime pabrėžti, kad dalyvauti gali visų sričių atstovai: dizaineriai (produkto, grafinio, mados, tekstilės, baldų, interjero dizaino profesionalai ir mėgėjai), mokymo įstaigos, fotografai, įmonės ir visi pavieniai asmenys, neabejingi dizainui ir jo svarbai. Tikime, kad sinergija, kurią sukuria DIZAINO SAVAITĖ renginiai bei bendra reklaminė kampanija, suteikia galimybę efektyviai pristatyti naujausius ir įdomiausius gaminius tikslinei auditorijai, o taip pat kuria ir Jūsų kaip inovatyvios įmonės/profesionalo įvaizdį.

Jeigu norėtumėte tapti DIZAINO SAVAITĖ 2016 dalimi, pasiūlyti savo unikalų renginį ar prisijungti prie mūsų jau organizuojamų renginių – parašykite mums: info@dizainoforumas.lt.

Daugiau informacijos jau netrukus!

Back To Top