skip to Main Content

Paraiškų registracija prasidėjo!

2019 m. gegužės 6 – 12 dienomis vyks jau keturioliktasis festivalis DIZAINO SAVAITĖ, kasmet suburiantis dizaino bendruomenę bei kviečiantis pristatyti naujausius projektus kūrybiškai ir smalsiai festivalio auditorijai. Kaip įprasta, festivalis apims net šešis Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Telšius ir Anykščius.

Dalyvių registracija šių metų festivaliui jau prasidėjo ir bus vykdoma iki kovo 1 d.

Dalyvių paraiškos teikiamos tik elektroniniu būdu, tinklapyje www.dizainosavaite.lt.

Festivalyje dalyvauti kviečiami įvairių sričių atstovai: dizaineriai (produkto, grafinio, mados, tekstilės, baldų, interjero dizaino profesionalai ir mėgėjai), mokymo įstaigos, fotografai, salonai, prekės ženklai, įmonės ir visi pavieniai asmenys, pristatantys savo naujausius kūrinius.

Dalyvavimo formos 

D I Z A I N E R I O  V I T R I N A

Galimybė pavieniams dizaineriams pristatyti savo kūrybą pagrindinėse miestų gatvėse įsikūrusių kavinių, parduotuvių, salonų vitrinose. Ekspozicijos trukmė – 7 dienos. Vienai vitrinai taikomas 50 Eur dalyvio mokestis.

Vitrinas ekspozicijoms skiria festivalio organizatoriai pasibaigus paraiškų registracijai, atsižvelgiant į ekspozicijos specifiką bei dalyvio pageidavimus. Už ekspozicijos įrengimą bei išmontavimą atsakingas dalyvis.

Vitrinų savininkus taip pat kviečiame siūlyti savo erdves dizaino ekspozicijoms iki kovo 1 d. el. paštu info@dizainoforumas.lt.

Šviesos instaliacija ZEFYRAI / Dizainerė: Elena Kotryna Laurinaitytė / 2018 / Nuotrauka: Norbert Tukaj

 

K O M E R C I N Ė  E K S P O Z I C I J A

Formatas, skirtas dizaino produktais prekiaujančioms ar dizainą savo veikloje taikančioms įmonėms prisistatyti. Komercines ekspozicijas siūloma įrengti tiek netikėtose erdvėse (miestų centre įsikūrusių kavinių, parduotuvių, salonų vitrinose), tiek ir dalyvio parduotuvėje, salone, studijoje.

Ekspozicijos trukmė – 7 dienos. Ekspozicijai taikomas 242 Eur dalyvio mokestis.

Dizaino savaitė INDI / Restoranas Sweet Root
INDI šviestuvų pristatymas

 

R E N G I N Y S

Atskiras dalyvio organizuojamas renginys pasirinktoje vietoje, iš anksto numatytu laiku. Į renginio kategoriją patenka įvairūs formatai: kūrybinės dirbtuvės, paskaitos, pristatymai, parodos, atidarymai, konferencijos ir kiti įvykiai. Renginiams taikomas 484 Eur dalyvio mokestis.

Dizaino savaitė aukcionas vda
Dizaino aukcionas DIZAINAS IEŠKO NAMŲ / Vilniaus dailės akademija / 2018

 

  • Visos festivalio metu vykstančios ekspozicijos bei renginiai ženklinami specialia skiriamąja festivalio juosta, įtraukiami į oficialią festivalio renginių programą, bendrąją viešinimo kampaniją.
  • Mokymo bei ne pelno siekiančioms įstaigoms taikomas minimalus 50 Eur dalyvio mokestis.
  • Lietuvos dizaino forumo nariams taikoma 50% nuolaida dalyvio mokesčiui.

Tema ir spalva

Jau tapo tradicija, jog kasmet festivalis DIZAINO SAVAITĖ skelbia naują įvaizdinę spalvą ir temą.

Festivalio Facebook paskyros sekėjų dėka, šiais metais festivalis puošis rašalo mėlyna spalva, o festivalio veiklas vienys tema „progresas” – pavasarį pasitikime su naujienomis ir įvairove, atkreipkime dėmesį į pastarųjų metų pasiekimus, pažangą bei inovacijas. Jokių ribų nebrėžiame – siekiame praplėsti dizaino sąvoką, suteikti erdvės ne tik estetikai ir performatyvumui, tačiau ir įžvalgiam funkcionalumui bei ateities sprendimams – kartu palaikant kokybę.

Dizaino savaitė 2019

Kilus klausimams, kreiptis el. paštu info@dizainoforumas.lt.

 

Back To Top