skip to Main Content

DIZAINO SAVAITĖ 2016 | Telšiai

Penktoji DIZAINO SAVAITĖ Telšiuose buvo ypatinga – 2016-tųjų Lietuvos kultūros sostinėje DIZAINO SAVAITĖS metu miesto gyventojai bei svečiai turėjo galimybę susipažinti su naujausiomis dizaino tendencijomis ir jaunaisiais kūrėjais ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio.

Gegužės 2-8 dienomis įvyko dvi kūrybinės dirbtuvės su menininke Vidmina Stasiulyte: „Bioplastikas“ (kūrybinių dirbtuvių tikslas – susipažinti su tvaria medžiaga bioplastiku, jo galimybėmis ir pritaikymu) bei „Skambantys objektai“ (dviejų dalių kūrybinės dirbtuvės, per kurias VDA Telšių fakulteto studentai išbandė idėjas kurdami originalius garsinius ir taktilinius paviršius).

DIZAINO SAVAITĖS metu surengtos ir Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto baldų dizaino bei metalo meno studijų studentų darbų parodos. DIZAINO SAVAITĖ itin svarbi VDA Telšių fakulteto studentams, kadangi tai – puikus laikas parodyti savo kūrybą bei užmegzti naujus kontaktus.

Telšiuose festivalio akcentu tapo svečių iš užsienio apsilankymas – šiuolaikinės Vengrijos juvelyrikos paroda „Shapes of Hungary“, kurioje Vengrijos jaunųjų dizainerių asociacijos FISE atstovai bei dizaineriai pristatė savo šalies juvelyrikos dizaino išskirtinumą bei tendencijas.

Parodos atidaryme dalyvavęs FISE asociacijos pirmininkas Robert Mascher, pristatydamas vengrų parodą sakė: „Labai malonu, kad turime galimybę pristatyti FISE autorių darbus Telšiuose, menui neabejingame mieste. Tai pirmas mūsų projektas Telšiuose, tikimės, kad ne paskutinis. Dėkojame galerijai už puikias erdves ir malonų priėmimą“.

Parodos atidarymo proga organizatorius pasveikino Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas.

DIZAINO SAVAITĖ 2017 – gegužės 1-7 dienomis. Daugiau informacijos apie festivalį: dizainosavaite.lt // Facebook // Instagram // info@dizainosavaite.lt.

Back To Top