skip to Main Content

Tarptautinės partnerystės programos: WORTH ir RE-FREAM

Gegužės 9 d. 14 val. Demoroom patalpose (T. Ševčenkos g. 16i, Vilnius) vyks informacinė sesija kūrybinėms industrijoms „Paraiškų teikimas ES iniciatyvoms –  tarptautinės WORTH partnerystės programa ir Re-Fream“.  

Lietuvos dizaino forumas kartu su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančiu Enterprise Europe Network, kviečia teikti paraiškas ES tarptautinėms programoms WORTH ir Re-Fream bei organizuoja susitikimą su šių programų  ekspertais.

Tikslinė auditorija:dizaineriai, amatininkai, menininkai, technologai ir mažų bei vidutinių gamybos įmonių atstovai, kurie, pasinaudodami šių dviejų programų teikiamomis galimybėmis, sukurtų meno ir gyvenimo būdo srities projektus.

WORTH partnerystės programa skirta remti novatoriškas idėjas mados ir gyvenimo būdo industrijose (įskaitant tekstilę, avalynę, odos ir kailių gaminius, baldus ir namų dekoro detales, papuošalus ir aksesuarus), kurti ir skatinti tarptautinį bendradarbiavimą tarp dizainerių, gamybos ir technologijų įmonių, norinčių kurti inovatyvius produktus.

WORTH partnerystės programos paraiškos priimamos iki 2019 m. spalio 31 d. Atranką praėjusiems projektams siūlo finansavimą, profesionalų konsultacijas, tarptautinę projektų sklaidą, tinklaveiką.

„Re-Fream“ programa skirta menininkams ir dizaineriams, kurie bendradarbiaudami su mokslininkais ir naudodami inovatyvias technologijas sukurtų naujoviškas mados koncepcijas. 20 atrinktų projektų bus suteikta prieiga prie bendrų kūrimo erdvių, profesionalų konsultacijos, technologijų bazė bei skirtas iki 55.000 EUR finansavimas projekto įgyvendinimui. Re-Fream paraiškos priimamos iki 2019 m. gegužės 30 d. 15:00 val.

Norinčius plačiau susipažinti su šių iniciatyvų galimybėmis ir sąlygomis, 2019 m. gegužės 9 d. 14:00 val. kviečiame dalyvauti susitikime su WORTH ir Re-Fream programų ekspertu. Pagrindinis pranešėjas – Lucas Frochoso, Ispanijos pramoninis dizaineris, turintis ilgametę patirtį 3D modeliavimo, produktų kūrimo, gamybos ir projektų valdymo projektavimo srityje.

Renginys vyks anglų kalba.

Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/znQvrSDHzAFDNDhY8

Renginio programa

14:00 – 14:15 Registracija.

14:15 – 14:30 Įžanginis žodis: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Lietuvos dizaino forumas.

14:30 – 15:30 WORTH ir Re-Fream iniciatyvų pristatymas, paraiškų teikimo proceso demonstracija, projektų pavyzdžiai ir sėkmės kriterijai

Lucas Frochoso, Ispanijos pramoninis dizaineris, turintis ilgametę patirtį 3D modeliavimo, produktų kūrimo, gamybos ir projektų valdymo projektavimo srityje

15:30 – 15:40 WORTH partnerystės programos sėkmės istorija, VšĮ Balta balta direktorė Ieva Gasiūnienė

15:40 – 16:00 Tinklaveika ir konsultacijos.

 

Vieta: Demoroom, T. Ševčenkos g. 16i, Vilnius

Laikas: gegužės 9 d. 14 val.

Back To Top